Projektový manažér

Náplň práce:

Hľadáme predovšetkým silnú osobnosť, ktorá sa nebojí nových výziev, vie si nájsť vlastné cesty, vie nastaviť procesy pre svojich kolegov a dohliadať na ich dodržiavanie. Určite hľadáme administratívne aj manažérsky vyzretú osobnosť, ktorá vie v správny čas komunikovať správne veci a ak je potrebné urobiť aj nemožné.

Tvojou úlohou, bude okrem procesného nastavenia divízie aj:

- Budovanie divízie a jej neustály rozvoj
- Plnenie stanovených obchodných plánov divízie
- Príprava prezentačných materiálov, obchodných ponúk divízií, cenových kalkulácií a následne podpora členov tímu pri tejto činnosti
- Vedenie a podpora vedenia spoločnosti pri obchodných rokovaniach – nové obchodné príležitosti
- Samostatné vedenie rokovaní s klientom na prevádzkovej úrovni
- Celková zodpovednosť za komplexné vedenie administratívnej agendy realizovaných projektov divízie v spolupráci s členmi tímu
- Organizačné zabezpečenie odborných služieb divízie
- Komunikácia s orgánmi štátnej a verejnej správy – úrady práce, cudzinecká polícia, ambasády v zahraničí a pod.
- Vedenie evidencie zahraničných zamestnancov, správnych konaní a riešenie jednotlivých správnych prípadov
- Komunikácia s externými dodávateľmi služieb – letecké spoločnosti, ubytovacie zariadenia, poskytovateľov lekárskych služieb a pod.
- Pravidelné služobné cesty do zahraničia – aj mimo krajín EÚ
- Pravidelný reporting na základe nastavených procesov, požiadaviek vedenia spoločnosti a podpora členov tímu v prípade reportingu pre klientov

Požiadavky na zamestnanca:

- zvládanie náročných a stresových situácií
- neustále vzdelávanie v oblasti sprostredkovania zamestnania
- obchodné zručnosti
- silné analytické myslenie
- dôslednosť a precíznosť vo vedení jednotlivých správnych konaní
- silné komunikačné zručnosti a schopnosť komunikovať aj so zahraničnými partnermi
- právne povedomie
- prehľad v pracovno-právnej oblasti
- manažérske zručnosti a prirodzenú autoritu
- asertivitu a súčasne vysokú mieru zodpovednosti
- absolvovanie zahraničných služobných ciest

O spoločnosti:

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto výkonu práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat: dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: TPP

Kontakt