DSC_2838
október 2022

HRQ na Kariéra EXPO Bratislava

11. októbra 2022, Stará tržnica, Bratislava

Tento rok sme mali už druhýkrát príležitosť byť súčasťou prvého ročníka veľtrhu práce z dielne Kariera.sk pod názvom Kariéra EXPO, tentokrát v hlavnom meste Bratislava v krásnych priestoroch Starej Tržnice. Po Košiciach sme si boli istí, že to bude minimálne tak úspešné podujatie a naozaj ste prekonali naše očakávania.

Kariéra EXPO je pre všetkých návštevníkov, ktorí chcú rozbehnúť svoju kariéru alebo chcú vedieť, ako sa po pandémii zmenil pracovný trh. A veľmi nás potešilo, že ste využili túto možnosť zúčastniť sa. Veľmi sme si užili osobný kontakt s vami. Po časoch pandémie o to viac. 

Počas jedného dňa ste mohli stretnúť, okrem nás, desiatky iných zamestnávateľov z regiónu a spoznať osobne zamestnávateľov z rôznych oblastí, zúčastniť sa workshopov, počas ktorých vám odborníci poradia v čom sú vaše silné stránky, pred stretnutím so zamestnávateľmi si vyskúšať modelový pohovor, aby vás nezaskočila žiadna otázka a boli ste tak maximálne pripravení, taktiež možnosť skonzultovať si u špecialistov životopis alebo sa otestovať z jazykov.

Toto všetko u nás môžete nájsť vždy. Ak ste to nestihli na EXPO v Košiciach alebo v Bratislave tento rok, neváhajte sa s nami skontaktovať a my vám radi pomôžeme kedykoľvek.

Kariéra EXPO, ale aj my, vám ukáže, že vzdelávať sa či zmeniť kariéru sa dá kedykoľvek!

Veríme, že sa vidíme aj budúci rok, alebo aj skôr!

Tím HRQ

Zdroj: https://karieraexpo.zoznam.sk/bratislava/o-podujati/