RN_KarieraSKKosice_Momentky_lowres-12
jún 2022

HRQ na Kariéra EXPO Košice

8. júna, Spoločenský pavilón, Košice

Vďaka Kariéra.sk sme mali možnosť byť prvýkrát a zároveň na prvom ročníku Kariéra EXPO v metropole východného Slovenska – v Košiciach v Spoločenskom pavilóne.

Keďže to bolo aj naše „tenkrát poprvé“, museli sme byť pripravení. A sme tomu radi, pretože sme sa tešili vysokej účasti. Neodradilo nás a ani vás to neskutočné teplo. Nikoho neopustila dobrá nálada a záujem o pracovné príležitosti alebo informácie potrebné k uskutočneniu krokov k uspokojujúcej práci.

Kariéra EXPO je pre všetkých návštevníkov, ktorí chcú rozbehnúť svoju kariéru alebo chcú vedieť, ako sa po pandémii zmenil pracovný trh. A veľmi nás potešilo, že ste využili túto možnosť zúčastniť sa. Veľmi sme si užili osobný kontakt s vami. Po časoch pandémie o to viac. 

Počas jedného dňa ste mohli stretnúť, okrem nás, desiatky iných zamestnávateľov z regiónu a spoznať osobne zamestnávateľov z rôznych oblastí, zúčastniť sa workshopov, počas ktorých vám odborníci poradia, v čom sú vaše silné stránky, pred stretnutím so zamestnávateľmi si vyskúšať modelový pohovor, aby vás nezaskočila žiadna otázka a boli ste tak maximálne pripravení, a taktiež možnosť skonzultovať si u špecialistov životopis alebo sa otestovať z jazykov.

Toto všetko u nás môžete nájsť vždy. Ak ste to nestihli na EXPO v Košiciach tento rok, neváhajte sa s nami skontaktovať a my vám radi pomôžeme kedykoľvek. Poradíme vám. Tak nás neváhajte kontakovať.

Kariéra EXPO, ale aj my, vám ukáže, že vzdelávať sa či zmeniť kariéru sa dá kedykoľvek!

Veríme, že sa vidíme aj budúci rok, a nie len v Košiciach!

Tím HRQ

Zdroj: https://karieraexpo.zoznam.sk/kosice/o-podujati/