Všetky pozície

Junior Recruiter

Lokalita
Bratislava
Pracovný pomer
Plný úväzok
Nástup
1.7.2022
Mzda
1100 EUR (Nástupná mzda zá...

Do rozrastajúceho sa tímu hľadáme novú posilu, komunikatívneho a šikovného kolegu alebo kolegyňu, s chuťou denne komunikovať s ľuďmi a so skúsenosťou s náborom/ recruitmentom.

Náplň práce

Vašou náplňou práce bude:
- aktívne vyhľadávanie vhodných uchádzačov na otvorené pracovné pozície
- vedenie pracovných pohovorov, testovanie kompetencií a zručností
- poskytovanie poradenstva uchádzačom o zamestnanie
- starostlivosť o portfólio našich klientov, udržiavanie dlhodobých vzťahov, HR poradenstvo
- vyhľadávanie nových klientov/ telefonické oslovovanie klientov, aktívny predaj
- účasť na obchodných stretnutiach, vyjednávanie podmienok spolupráce
- účasť na interných projektoch spoločnosti
- administratíva a reporting

Požiadavky zamestatnia

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, Váš životopis v slovenskom, prípadne v anglickom jazyku očakávame na nižšie uvedenej e-mail adrese.

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.

V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v mojom životopise spoločnosťou HRQ SK s. r. o. za účelom sprostredkovania zamestnania.

Svoj súhlas dávam na dobu 6 rokov a beriem na vedomie, že súhlas je možné kedykoľvek odvolať pred uplynutím danej lehoty a to prostredníctvom e-mailu na adresu [e-mailovú adresu] alebo písomnou formou zaslaním na adresu: HRQ SK s. r. o., Pribinova 25, 811 09 Bratislava.

Prevádzkovateľ prehlasuje, že v prípade písomnej žiadosti dotknutej osoby o ukončenie spracúvania pred uvedenou lehotou, budú jej osobné údaje vymazané v lehote 30 dní od doručenia odvolania súhlasu.

Výhody

  • práca pre rýchlo sa rozvíjajúcu spoločnosť
  • možnosť rásť a budovať si kariéru
  • neustále rozšírovanie si know-how v oblasti HR
  • priestor pre sebarealizáciu
  • benefity spoločnosti
  • super tím kolegov/ firemné akcie, teambuildingy

O spoločnosti

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Reagovať na ponuku

Vyplňte formulár

V zmysle nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej len „Nariadenie“) súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v mojom životopise, prípadne v motivačnom liste spoločnosťou  HRQ SK s. r. o. za účelom sprostredkovania zamestnania.

Svoj súhlas dávam na dobu 6 rokov a beriem na vedomie, že súhlas je možné kedykoľvek odvolať pred uplynutím danej lehoty, a to prostredníctvom e-mailu zaslaním odvolania súhlasu na adresu recepcia@hrqgroup.com alebo písomnou formou zaslaním na adresu: HRQ SK s. r. o., Svätoplukova II. 18892/2A, Bratislava 821 08

Osobné údaje môžu byť poskytnuté obchodným partnerom (potencionálnym zamestnávateľom) za účelom sprostredkovania zamestnania. Obchodný partner po získaní osobných údajov je povinný podľa čl. 14 Nariadenia plniť svoju oznamovaciu povinnosť voči dotknutej osobe.

Prevádzkovateľ prehlasuje, že v prípade písomnej žiadosti dotknutej osoby o ukončenie spracúvania pred uvedenou lehotou, budú jej osobné údaje vymazané v lehote 30 dní od doručenia odvolania súhlasu.  Po uplynutí doby, na ktorú ste nám súhlas udelili, budú Vaše osobné údaje zlikvidované.

Čo bude následovať?

Telefonický rozhovor

Aby sme lepšie spoznali vaše očakávania 
a schopnosti.

Pozveme vás na pohovor

Pozveme vás na osobný pohovor do jednej z našich pobočiek.

Priebežná komunikácia

Budeme s vami komunikovať ohľadom pracovnej ponuky.

Nástup do práce

Nastúpite do novej práce.

Kontakt na recruitera