Všetky pozície

Pracovný potápač

Lokalita
Žilinský kraj
Pracovný pomer
Plný úväzok,Čiastočný úväzok
Nástup
Február 2024
Mzda
Od 1800 € Brutto

Hľadáme skúseného Pracovného potápača na plný úväzok / čiastočný úväzok. Úspešný kandidát by mal mať skúsenosti s potápaním a byť schopný pracovať v náročnejších podmienkach. Táto pozícia vyžaduje 100% zdravotný stav a schopnosť pohotovo riešiť problémy. Ak máte skúsenosti s potápaním a hľadáte novú výzvu, táto príležitosť by mohla byť vhodná pre Vás.

Náplň práce

Informácie o pracovnej ponuke

Pracovný potápač

Hľadáme skúseného pracovného potápača, ktorý sa pripojí k nášmu týmu. Táto pozícia vyžaduje vysokú úroveň odbornosti a skúseností v potápaní, ako aj schopnosť pracovať v náročných podmienkach.

- Prax v oblasti potápania
- Schopnosť pracovať pod vodou v rôznych hĺbkach a podmienkach
- Vynikajúce fyzické zdravie a kondícia
- Schopnosť riešiť problémy a pracovať samostatne, ako aj v tíme
- Vysoká miera zodpovednosti a bezpečnostného vedomia

Táto pozícia môže zahŕňať prácu v náročných a nebezpečných podmienkach, preto je dôležité, aby kandidáti mali silné zručnosti v oblasti potápania a boli pripravení na prácu v týchto podmienkach.

Ak máte potrebné zručnosti a skúsenosti a chcete sa stať súčasťou nášho týmu, pošlite nám svoj životopis. Tešíme sa na vašu reakciu.

Zamestnanecké výhody

- variabilný pracovný čas
- práca bez stresu
- profesný postup a skúsenosti

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- skúsenosti s potápaním
- pohotové reakcie
- samostatnosť pri zadaní úloh
- tímový hráč
- potápačské a technické zručnosti
- 100% zdravotný stav

O spoločnosti

Spoločnosť zaoberajúca sa profesionálnou realizáciou širokej škály prác pod vodou na vodných dielach Slovenska.

Reagovať na ponuku

Vyplňte formulár

V zmysle nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej len „Nariadenie“) súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v mojom životopise, prípadne v motivačnom liste spoločnosťou  HRQ SK s. r. o. za účelom sprostredkovania zamestnania.

Svoj súhlas dávam na dobu 6 rokov a beriem na vedomie, že súhlas je možné kedykoľvek odvolať pred uplynutím danej lehoty, a to prostredníctvom e-mailu zaslaním odvolania súhlasu na adresu recepcia@hrqgroup.com alebo písomnou formou zaslaním na adresu: HRQ SK s. r. o., Svätoplukova II. 18892/2A, Bratislava 821 08

Osobné údaje môžu byť poskytnuté obchodným partnerom (potencionálnym zamestnávateľom) za účelom sprostredkovania zamestnania. Obchodný partner po získaní osobných údajov je povinný podľa čl. 14 Nariadenia plniť svoju oznamovaciu povinnosť voči dotknutej osobe.

Prevádzkovateľ prehlasuje, že v prípade písomnej žiadosti dotknutej osoby o ukončenie spracúvania pred uvedenou lehotou, budú jej osobné údaje vymazané v lehote 30 dní od doručenia odvolania súhlasu.  Po uplynutí doby, na ktorú ste nám súhlas udelili, budú Vaše osobné údaje zlikvidované.

Čo bude následovať?

Telefonický rozhovor

Aby sme lepšie spoznali vaše očakávania 
a schopnosti.

Pozveme vás na pohovor

Pozveme vás na osobný pohovor do jednej z našich pobočiek, prípadne dohodneme online stretnutie.

Priebežná komunikácia

Budeme s vami komunikovať ohľadom pracovnej ponuky.

Nástup do práce

Nastúpite do novej práce.

Kontakt na recruitera