Všetky pozície

Projektant v energetike

Lokalita
Košice
Pracovný pomer
Plný úväzok
Nástup
Dohoda
Mzda
Od 1800€

Hľadáme skúseného Projektanta v energetike, ktorý sa pripojí k nášmu dynamickému týmu. Úspešný kandidát by mal mať silné technické zručnosti. Táto pozícia zahŕňa návrh a implementáciu energetických systémov a riešení. Hľadáme niekoho, kto je schopný pracovať samostatne, ako aj v tíme, a kto má schopnosť riešiť problémy a prinášať inovatívne riešenia. Ak máte skúsenosti v oblasti energetiky a ste technicky zdatný, táto pozícia by mohla byť pre vás ideálna.

Náplň práce

Do zabehnutých projektov hľadáme nových elektro projektantov

  • Tvorba projektovej dokumentácie elektrických staníc VVN a VN
  • Zodpovednosť za vyhotovenie technickej dokumentácie v súlade s normami a predpismi
  • Implementácia technických riešení podľa požiadaviek zákazníka

Zamestnanecké výhody

- možnosť čiastkového home-office
- odborné kurzy a školenia
- príspevok na 3. pilier

O spoločnosti

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Ďalšie informácie

- znalosť práce s VVN a VN
- analytické a technické myslenie
- znalosť elektrotechniky 
- znalosť práce s programom CAD/CAE

Reagovať na ponuku

Vyplňte formulár

V zmysle nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej len „Nariadenie“) súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v mojom životopise, prípadne v motivačnom liste spoločnosťou  HRQ SK s. r. o. za účelom sprostredkovania zamestnania.

Svoj súhlas dávam na dobu 6 rokov a beriem na vedomie, že súhlas je možné kedykoľvek odvolať pred uplynutím danej lehoty, a to prostredníctvom e-mailu zaslaním odvolania súhlasu na adresu recepcia@hrqgroup.com alebo písomnou formou zaslaním na adresu: HRQ SK s. r. o., Svätoplukova II. 18892/2A, Bratislava 821 08

Osobné údaje môžu byť poskytnuté obchodným partnerom (potencionálnym zamestnávateľom) za účelom sprostredkovania zamestnania. Obchodný partner po získaní osobných údajov je povinný podľa čl. 14 Nariadenia plniť svoju oznamovaciu povinnosť voči dotknutej osobe.

Prevádzkovateľ prehlasuje, že v prípade písomnej žiadosti dotknutej osoby o ukončenie spracúvania pred uvedenou lehotou, budú jej osobné údaje vymazané v lehote 30 dní od doručenia odvolania súhlasu.  Po uplynutí doby, na ktorú ste nám súhlas udelili, budú Vaše osobné údaje zlikvidované.

Čo bude následovať?

Telefonický rozhovor

Aby sme lepšie spoznali vaše očakávania 
a schopnosti.

Pozveme vás na pohovor

Pozveme vás na osobný pohovor do jednej z našich pobočiek, prípadne dohodneme online stretnutie.

Priebežná komunikácia

Budeme s vami komunikovať ohľadom pracovnej ponuky.

Nástup do práce

Nastúpite do novej práce.

Kontakt na recruitera