Všetky pozície

Strojník/Nastavovač

Lokalita
Bratislava, Squarebizz Bory, Devínska Nová Ves
Pracovný pomer
Plný úväzok
Nástup
ASAP
Mzda
Od 1.500 €

Hľadáme strojníka so skúsenosťami a technickým myslením, ktorého náplňou práce bude nastavovanie parametrov výrobnej linky, obsluha výrobnej technológie pre spoločnosť INIPEX s.r.o. Spoločnosť v tomto roku vstúpila na trh ako výrobca jednorazových ekologických slamiek, ktoré sú určené do nápojov. Disponujú najmodernejšou a plne automatizovanou technológiu vďaka čomu vedia flexibilne reagovať na potreby zákazníkov.

Náplň práce

 • nastavovanie parametrov výrobnej linky
  - obsluha výrobnej technológie
  - technické myslenie
  - základné strojárenské operácie na výrobných zariadeniach a dopravníkoch

Výhody

 • práca na jednu zmenu
 • miesto výkonu práce ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a patrí do vysokého štandardu výrobno- obchodných priestorov
 • nadštandardné vybavenie spoločných priestorov na pracovisku
 • široký sociálny program

Reagovať na ponuku

Vyplňte formulár

V zmysle nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej len „Nariadenie“) súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v mojom životopise, prípadne v motivačnom liste spoločnosťou  HRQ SK s. r. o. za účelom sprostredkovania zamestnania.

Svoj súhlas dávam na dobu 6 rokov a beriem na vedomie, že súhlas je možné kedykoľvek odvolať pred uplynutím danej lehoty, a to prostredníctvom e-mailu zaslaním odvolania súhlasu na adresu recepcia@hrqgroup.com alebo písomnou formou zaslaním na adresu: HRQ SK s. r. o., Svätoplukova II. 18892/2A, Bratislava 821 08

Osobné údaje môžu byť poskytnuté obchodným partnerom (potencionálnym zamestnávateľom) za účelom sprostredkovania zamestnania. Obchodný partner po získaní osobných údajov je povinný podľa čl. 14 Nariadenia plniť svoju oznamovaciu povinnosť voči dotknutej osobe.

Prevádzkovateľ prehlasuje, že v prípade písomnej žiadosti dotknutej osoby o ukončenie spracúvania pred uvedenou lehotou, budú jej osobné údaje vymazané v lehote 30 dní od doručenia odvolania súhlasu.  Po uplynutí doby, na ktorú ste nám súhlas udelili, budú Vaše osobné údaje zlikvidované.

Čo bude následovať?

Telefonický rozhovor

Aby sme lepšie spoznali vaše očakávania 
a schopnosti.

Pozveme vás na pohovor

Pozveme vás na osobný pohovor do jednej z našich pobočiek.

Priebežná komunikácia

Budeme s vami komunikovať ohľadom pracovnej ponuky.

Nástup do práce

Nastúpite do novej práce.

Kontakt na recruitera