Vývojár/Developer v oblasti Event managementu

Náplň práce:

Čo hľadáme?
Hľadáme skúseného človeka, ktorý bude pracovať na implementácii nových funkcií do portálu, na bugfixoch a pod. Bude sa podieľať na kompletnom vývoji portálu. Výhodou je vyznať sa ako v backende, tak aj frontende.

Potrebné backend znalosti:
- Jazyk C#
- ASP.NET MVC (ideálne aspoň 3 roky aktívnej praxe, prípadne obdobne dlhá prax s platformou Webforms)
- ASP.NET WebAPI
- Entity framework pre prácu s dátami (znalosť SQL výhodou)
- Pochopenie princípov OOP a n-Tier architektúry

Potrebné frontend znalosti:
- HTML, Javascript, CSS (4+ roky aktívnej praxe)
- Práca so šablónou bootstrap, tvorba responzívneho webu
- Skúsenosti s knockout.js veľkou výhodou (prípadne s nejakým iným MVVM frameworkom [Angular, Vue.js...]
- Skúsenosti s Typescript veľkou výhodou

Výhody a benefity:

- práca pre rýchlo sa rozvíjajúcu spoločnosť
- členstvo v klube zamerané na bankové produkty
- výhody na skipasy

Požiadavky na zamestnanca:

C# - pokročilý
ASP.NET - pokročilý
SQL - pokročilý
HTML - expert
JavaScript - expert
CSS - expert

- zodpovednosť
- samostatnosť
- flexibilita
- logické myslenie, plnenie úloh, dodržiavanie termínov
- komunikatívnosť a orientácia na splnenie cieľov

O spoločnosti:

Našim klientom je nová slovenská spoločnosť, ktorá sa zameriava na predaj SW systémov na ticketing a access control.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto výkonu práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat: dohodou
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: TPP

Kontakt