Náborár

Náplň práce:

Náplňou tvojej práce bude:
- aktívne vyhľadávanie brigádnikov na rôzne projekty - jednorázové akcie, dlhodobejšiu spoluprácu
- tvorba databázy potenciálnych záujemcov o brigády
- dennodenná inzercia na rôznych pracovných portáloch + vyhľadávanie a využívanie sociálnych sietí
- komunikácia s koordinátorom projektov

Výhody a benefity:

- práca pre rýchlo sa rozrastajúcu spoločnosť
- príjemné pracovné podmienky a pracovná atmosféra
- mladý dynamický kolektív
- flexibilná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca:

- komunikatívnosť
- flexibilita
- odolnosť voči stresu
- aktívny vodič - ochota cestovať
- práca s word/excel/outlook
- skúsenosti s call centrom - výhodou

O spoločnosti:

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.
Výberové konanie s vhodnými kandidátmi sa bude pozostávať z osobného stretnutia priamo na centrále spoločnosti Tower 115 (pri nákupnom centre Eurovea).
Našli sa v tejto práci? V tom prípade nám určite pošlite Váš štruktúrovaný životopis. Prosím nezabudnite doplniť aj text: Odoslaním životopisu na e-mail radovana.zajacova@hrqgroup.com v zmysle zákona o ochrane osobných údajov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v mojom životopise prevádzkovateľom HRQ SK s. r. o. za účelom sprostredkovania zamestnania.

V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v mojom životopise spoločnosťou HRQ SK s. r. o. za účelom sprostredkovania zamestnania.
Svoj súhlas dávam na dobu 6 rokov a beriem na vedomie, že súhlas je možné kedykoľvek odvolať pred uplynutím danej lehoty a to prostredníctvom e-mailu na adresu [e-mailovú adresu] alebo písomnou formou zaslaním na adresu: HRQ SK s. r. o., Pribinova 25, 811 09 Bratislava.
Prevádzkovateľ prehlasuje, že v prípade písomnej žiadosti dotknutej osoby o ukončenie spracúvania pred uvedenou lehotou, budú jej osobné údaje vymazané v lehote 30 dní od doručenia odvolania súhlasu.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto výkonu práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat: od 750 Euro brutto + osobné ohodnotenie
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: TPP

Kontakt

Reagovat na ponuku