Lean špecialista

Náplň práce:

Hľadáme nového kolegu, ktorý bude neustále zlepšovať procesy v spoločnosti a dohliadať na celý priebeh zavádzania a rozvoja štíhleho riadenia.

Náplňou tvojej práce by bolo:
- zaškoľovať zamestnancov v rámci celej organizácie, analyzovať problémy a zavádzať riešenia v súlade s predpismi štíhleho riadenia
- vytvárať nástroje a riešenia pre zlepšenie efektivity procesov poskytovaných služieb
- reportovať výsledky nadriadenému
- vykonávať nápravné opatrenia ak pokrok nie je v súlade s plánom implementácie
- koordinovať prácu medzi jednotlivými oddeleniami spoločnosti
- pripravovať analýzy a projektovú dokumentáciu

Výhody a benefity:

Čo Vám spoločnosť ponúka?
- práca v skvelom pracovnom kolektíve
- možnosť kariérneho rastu
- pracovný notebook/telefón
- príspevok na vzdelávanie
- teambuildingové a iné aktivity pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca:

- znalosť nástrojov neustáleho zlepšovania, Six Sigma
- bezúhonnosť
- riadiace, komunikačné, argumentačné a motivačné schopnosti
- presnosť, precíznosť
- schopnosť jednať s ľuďmi
- prax na danej pozícii min. 3 roky
- anglický jazyk - mierne pokročilý

O spoločnosti:

Spoločnosť sa realizuje v oblasti logistiky v rámci EU aj mimo EU.


Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.
Výberové konanie s vhodnými kandidátmi bude pozostávať z osobného stretnutia priamo na centrále spoločnosti Tower 115 (pri nákupnom centre Eurovea).
Našli sa v tejto práci? V tom prípade nám určite pošlite Váš štrukturovaný životopis. Prosím nezabudnite doplniť aj text: Odoslaním životopisu na e-mail ildiko.baksova@hrqgroup.com v zmysle zákona o ochrane osobných údajov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v mojom životopise prevádzkovateľom HRQ SK s. r. o. za účelom sprostredkovania zamestnania.

V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v mojom životopise spoločnosťou HRQ SK s. r. o. za účelom sprostredkovania zamestnania.
Svoj súhlas dávam na dobu 6 rokov a beriem na vedomie, že súhlas je možné kedykoľvek odvolať pred uplynutím danej lehoty a to prostredníctvom e-mailu na adresu recepcia@hrqgroup.com, alebo písomnou formou zaslaním na adresu: HRQ SK s. r. o., Pribinova 25, 811 09 Bratislava.
Prevádzkovateľ prehlasuje, že v prípade písomnej žiadosti dotknutej osoby o ukončenie spracúvania pred uvedenou lehotou, budú jej osobné údaje vymazané v lehote 30 dní od doručenia odvolania súhlasu.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto výkonu práce: Sereď
  • Ponúkaný plat: od 1700 Eur brutto/mes. (mzda bude predmetom finálnych rozhovorov a dohody medzi kandidátom a spoločnosťou)
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: TPP

Kontakt

Reagovat na ponuku