Autorizovaný bezpečnostný technik - Lozorno, aktívny anglický jazyk

Náplň práce:

Pre úspešnú automotive spoločnosť hľadáme šikovného autorizovaného bezpečnostného technika s aktívnym anglickým jazykom.

Hlavná náplň práce:
- zvýšenie povedomia o bezpečnosti všetkých zamestnancov spoločnosti,
kontrola a dodržiavanie legislatívnych požiadaviek a interných predpisov v oblasti BOZP
- vedenie a udržiavanie agendy BOZP, OPP
- spolupracovanie pri vypracovávaní bezpečnostných predpisov pre pracoviská
- vykonávanie školení, inštruktáži a odborných príprav v oblasti BOZP a PO
- vyšetrovanie pracovných úrazov + reporting.
- vykonávanie kontrol, previerok a auditov v spoločnosti
- spolupracovanie s externými dodávateľmi
- spolupracovanie pri inováciách a ich implementácii v spoločnosti
- kontrolná činnosť v oblasti BOZP a OPP

Výhody a benefity:

- príspevok na vzdelávanie
- teambuildingové aktivity
- pravidelne ovocné dni v práci
- príspevok na 3. piliér dôchodkového sporenia
- family days

Požiadavky na zamestnanca:

- aktívna znalosť anglického jazyka
- vzdelanie v oblasti BOZP/OPP
- minimálne 1 rok praxe
- SAP, Word, Excel, PowerPoint - pokročilý stupeň
- dobré komunikačné a organizačné zručnosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

O spoločnosti:

Spoločnosť sa realizuje v oblasti automotive.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.
Výberové konanie s vhodnými kandidátmi bude pozostávať z osobného stretnutia priamo na centrále spoločnosti Tower 115 (pri nákupnom centre Eurovea).
Našli ste sa v tejto práci? V tom prípade nám určite pošlite Váš štruktúrovaný životopis. Prosím nezabudnite doplniť aj text: Odoslaním životopisu na e-mail radovana.zajacova@hrqgroup.com v zmysle zákona o ochrane osobných údajov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v mojom životopise prevádzkovateľom HRQ SK s. r. o. za účelom sprostredkovania zamestnania.

V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v mojom životopise spoločnosťou HRQ SK s. r. o. za účelom sprostredkovania zamestnania.
Svoj súhlas dávam na dobu 6 rokov a beriem na vedomie, že súhlas je možné kedykoľvek odvolať pred uplynutím danej lehoty a to prostredníctvom e-mailu na adresu recepcia@hrqgroup.com, alebo písomnou formou zaslaním na adresu: HRQ SK s. r. o., Pribinova 25, 811 09 Bratislava.
Prevádzkovateľ prehlasuje, že v prípade písomnej žiadosti dotknutej osoby o ukončenie spracúvania pred uvedenou lehotou, budú jej osobné údaje vymazané v lehote 30 dní od doručenia odvolania súhlasu.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto výkonu práce: Lozorno
  • Ponúkaný plat: 2000 Eur v závislosti od seniority (finálna výška mzdy bude upresnená na osobnom pohovore, po vzájomnej dohode)
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: TPP

Kontakt