Temporary Teamleader

Náplň práce:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Baví tě práce s lidmi, nevadí ti administrativa, máš už něco za sebou a rád/ -a by jsi se posunul/-a dál? Hledáme nového člena týmu, který nám pomůže pečovat o naše klienty tak, aby se měli jako v bavlnce. Tvou hlavní náplní práce bude zodpovědnost za Temporary oddělení včetně starostlivosti o tým.

Co tě u nás čeká:
Zodpovědnost za divizi
• Zabezpečení operativního chodu přidělených projektů a koordinátorů,
• Dohlížení na plnění všech operativních úloh přidělených projektů a koordinátorů,
• Sledování legislativních změn v Zákoníku práce, Zákoně o zaměstnanosti a dalších souvisejících předpisů.

Zodpovědnost za zaměstnance
• Řízení, koordinace a motivace členů divize,
• Zadávání pracovních úkolů ostatním členům divize a kontrola jejich plnění.

Zodpovědnost za projekt / klienty
• Komunikace s klientem na realizační úrovni,
• Komunikace s klientem ohledně výběrových řízení,
• Vypracování pracovně-právní dokumentace – pracovní smlouvy, dohody, dodatky, ukončení v souladu s platnou legislativou,
• Denní reporting pro mzdovou účetní – nahlášení nástupů, výstupu a změn a úplných a správných údajů zaměstnanců,
• Zabezpečení podpisů pracovně-právní dokumentace ze strany zaměstnanců.

Výhody a benefity:

Co nabízíme:
• Zajímavé platové ohodnocení + odměny
• Auto i na soukromé účely
• Stravenky v hodnotě 101 Kč
• Home office
• Flexibilní pracovní dobu
• Kancelář hned na metru A (Náměstí Míru)

Požiadavky na zamestnanca:

Co by ti nemělo chybět?
• Zájem o oblast HR a aktuální náborové trendy,
• Velmi dobré organizační schopnosti a proaktivní přístup,
• Nebát se zodpovědnosti,
• Znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
• Komunikativní znalost angličtiny (mírně pokročilá úroveň),
• ŘP sk. B (aktivní řidič),
• Zkušenost s Temporary / staffingem minimálně 2 roky.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto výkonu práce: Praha
  • Ponúkaný plat: od 40 000,- Kč
  • Druh pracovného pomeru: HPP

Kontakt