Manager nákupu v automotive - Lozorno

Náplň práce:

Hľadáme skúseného manažéra nákupu do automotive spoločnosti.
Vašou hlavnou náplňou práce bude:
-nastaviť rozpočet ku konkrétnemu projektu
-plánovať časové rozhrania aby sa zabezpečil plynulý a bezproblémový chod sériovej výroby
-spracovávať požiadavky na nákup aj počas fázy projektu
-komunikácia s dodávateľmi o kvalite, nákladoch a termínoch
-aktívny prístup k riešeniu kritických situácií s dodávateľmi
-riadiť technické zmeny s dodávateľmi počas trvania projektu
-spolupracovať s ostatnými oddeleniami spolupracujúcimi na projekte (inžinieri kvality, dodávatelia, odberatelia)

Výhody a benefity:

-možnosť kariérneho rastu
-príspevok na DDS
-množstvo jazykových kurzov a školení
-teambuilding, športové aktivity, pravidelné firemné akcie
-príspevok do sociálneho fondu
-možnosť home office
-flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca:

-anglický jazyk - aktívna znalosť
-znalosť nemeckého jazyka - výhodou
-min. 2 roky prax na obdobnej pozícii
-manažérske zručnosti
-time management

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz:
sk. B

O spoločnosti:

Spoločnosť sa realizuje v oblasti automotive.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.
Výberové konanie s vhodnými kandidátmi bude pozostávať z osobného stretnutia priamo na centrále spoločnosti Tower 115 (pri nákupnom centre Eurovea).
Našli ste sa v tejto práci? V tom prípade nám určite pošlite Váš štruktúrovaný životopis. Prosím nezabudnite doplniť aj text: Odoslaním životopisu na e-mail radovana.zajacova@hrqgroup.com v zmysle zákona o ochrane osobných údajov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v mojom životopise prevádzkovateľom HRQ SK s. r. o. za účelom sprostredkovania zamestnania.

V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v mojom životopise spoločnosťou HRQ SK s. r. o. za účelom sprostredkovania zamestnania.
Svoj súhlas dávam na dobu 6 rokov a beriem na vedomie, že súhlas je možné kedykoľvek odvolať pred uplynutím danej lehoty a to prostredníctvom e-mailu na adresu recepcia@hrqgroup.com, alebo písomnou formou zaslaním na adresu: HRQ SK s. r. o., Pribinova 25, 811 09 Bratislava.
Prevádzkovateľ prehlasuje, že v prípade písomnej žiadosti dotknutej osoby o ukončenie spracúvania pred uvedenou lehotou, budú jej osobné údaje vymazané v lehote 30 dní od doručenia odvolania súhlasu.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto výkonu práce: Lozorno
  • Ponúkaný plat: od 2100 Eur + mesačné bonusy + ročný bonus (finálna výška mzdy bude dohodnutá na osobnom pohovore)
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: TPP

Kontakt