Housekeeping Manažér

Náplň práce:

Tvojou náplňou práce bude:
- vedenie a riadenie tímu chyžných
- zodpovednosť za čistotu a hygienu v hoteli
- dodržiavanie hygienických predpisov
- priebežné kontrolovanie vybavenosti izieb, apartmánov a funkčnosť inventáru hotela
- plánovanie a rozpis pracovných zmien, prideľovanie pracovných úloh

Výhody a benefity:

- zľavy na masáže
- strava zadarmo
- vstup do wellnes počas zamestnaneckých hodín zdarma aj pre členov rodiny

Požiadavky na zamestnanca:

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- organizačné schopnosti
- prirodzená autorita
- flexibilný
- schopnosť viesť a motivovať tím
- vedieť riešiť sťažnosti

O spoločnosti:

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.
Výberové konanie s vhodnými kandidátmi bude pozostávať z osobného stretnutia priamo na centrále spoločnosti Tower 115 (pri nákupnom centre Eurovea).
Našli ste sa v tejto práci? V tom prípade nám určite pošlite Váš štruktúrovaný životopis. Prosím nezabudnite doplniť aj text: Odoslaním životopisu na e-mail patricia.borzova@hrqgroup.com v zmysle zákona o ochrane osobných údajov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v mojom životopise prevádzkovateľom HRQ SK s. r. o. za účelom sprostredkovania zamestnania.

V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v mojom životopise spoločnosťou HRQ SK s. r. o. za účelom sprostredkovania zamestnania.
Svoj súhlas dávam na dobu 6 rokov a beriem na vedomie, že súhlas je možné kedykoľvek odvolať pred uplynutím danej lehoty a to prostredníctvom e-mailu na adresu recepcia@hrqgroup.com, alebo písomnou formou zaslaním na adresu: HRQ SK s. r. o., Pribinova 25, 811 09 Bratislava.
Prevádzkovateľ prehlasuje, že v prípade písomnej žiadosti dotknutej osoby o ukončenie spracúvania pred uvedenou lehotou, budú jej osobné údaje vymazané v lehote 30 dní od doručenia odvolania súhlasu.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto výkonu práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat: od 1350€ brutto v závislosti od skúseností
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: TPP

Kontakt

Reagovat na ponuku