Hľadáme manuálne zručných pracovníkov do skladu!

Náplň práce:

- vyskladňovanie tovaru z kamiónov
- práca s paletovým vozíkom
- kompletné vychystávanie objednávok
- vykonávanie kontroly tovaru
- príprava tovaru na výdaj
- spracovanie tovaru pre e-shop

Výhody a benefity:

- firemné akcie
- práca v priateľskom a rodinnom kolektíve
- zamestnanecké zľavy na tovar
- stravné lístky v hodnote 5€ plne hradené zamestnávateľom

Požiadavky na zamestnanca:

Počet rokov praxe
1

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- bezúhonnosť
- flexibilita
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť

O spoločnosti:

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.
Výberové konanie s vhodnými kandidátmi bude pozostávať z osobného stretnutia priamo na centrále spoločnosti Tower 115 (pri nákupnom centre Eurovea).
Našli ste sa v tejto práci? V tom prípade nám určite pošlite Váš štruktúrovaný životopis. Prosím nezabudnite doplniť aj text: Odoslaním životopisu na e-mail patricia.borzova@hrqgroup.com v zmysle zákona o ochrane osobných údajov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v mojom životopise prevádzkovateľom HRQ SK s. r. o. za účelom sprostredkovania zamestnania.

V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v mojom životopise spoločnosťou HRQ SK s. r. o. za účelom sprostredkovania zamestnania.
Svoj súhlas dávam na dobu 6 rokov a beriem na vedomie, že súhlas je možné kedykoľvek odvolať pred uplynutím danej lehoty a to prostredníctvom e-mailu na adresu recepcia@hrqgroup.com, alebo písomnou formou zaslaním na adresu: HRQ SK s. r. o., Pribinova 25, 811 09 Bratislava.
Prevádzkovateľ prehlasuje, že v prípade písomnej žiadosti dotknutej osoby o ukončenie spracúvania pred uvedenou lehotou, budú jej osobné údaje vymazané v lehote 30 dní od doručenia odvolania súhlasu.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto výkonu práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat: od 700 € brutto + mesačný bonus vo výške 150€
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: TPP

Kontakt

Reagovat na ponuku